ABUS 880 STEEL-O-CHAIN Код ve-19318

Замок поєднаний із ланцюгом користується заслуженою популярністю серед власників велосипедів та мотоциклів – задяки компактності та надійності. Якщо ви шукаєте спосіб захистити свій транспорт від злодіїв, зверніть увагу на модель ABUS Steel-O-Chain 880. Цей замок рекомендований для об’єктів із середнім ризиком викрадення, тобто для велосипедів середньої цінової категорії чи бюджетних скутерів. За шкалою ABUS Security Level модель отримала 8-й рівень безпеки з 15-ти.

Усі основні елементи моделі ABUS Steel-O-Chain 880 виготовлені зі спеціально загартованої сталі. 7-мм ланцюг має у перетині чотиригранну форму, завдяки чому його набагато складніше перепиляти чи перекусити болторізом у порівнянні з ланками традиційної круглої форми. Для того, щоб ланцюг не подряпав фарбу на вашому велосипеді чи скутері, розробники захистили його чохлом з міцного поліестеру.

Циліндр інтегрованого замка має спеціальний захист від висвердлювання та використання заморожувального спрею. Аксесуаром дуже зручно користуватись, адже вам треба закріпити лише один кінець ланцюга; до того ж, замок закривається автоматично, без застосування ключа – фактично, з ним можна впоратись однією рукою. Не менш зручно відкривати цей замок, адже ключ до нього – реверсивний (його можна вставляти в отвір циліндра будь-яким боком). У комплекті із замком ви отримаєте два таких ключі.

Ланцюг ABUS Steel-O-Chain 880 наявний у двох варіантах – 85 та 110 см. В залежності від довжини, його вага варіюється від 1600 до 1900 г. Для зручного транспортування замка виробник рекомендує використовувати сумки ABUS ST 2012ST 2200 або ST 2250. Крім того, ланцюг можна перевозити просто зафіксованим на підсідельному штирі. При виборі аксесуара майте на увазі: чим довший ланцюг, тим простіше вам буде надійно замикати байк до нерухомого об’єкта.

Гарантія виробника – 2 роки.

Made in Germany